Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Portál

Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů

    Pro podrobnější informace   

o zpracování osobních údajů

klikněte zde.

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Olomoucký kraj

olomoucky kraj

OLOMOUCKÝ KRAJ
FINANČNĚ PŘISPĚL
V ROCE 2019 NA AKCE

  • "Pořízení, technické zhodnocení a oprava požární techniky a nákup věcného vybavení" v rámci dotačního programu Program na podporu JSDH 2019
  • "Oprava tří poruch vodvodního přivaděče - Horní Újezd" v rámci dotačního programu Dotace obcím na území OK na řešení mimořádných událostí v oblasti VH infrastruktury

Obsah

Zpráva o činnosti za rok 2006

www.sdh.hu.cz/

Výroční valná hromada SDH Horní Újezd - 6.1.2007


Poslední VVH sboru se konala 7.1.2006.

29. ledna jsme se v počtu 5 členů zúčastnili VVH okrsku Všechovice, která se konala v Provodovicích. V sobotu 18. února jsme pořádali tradiční maškarní ples, který se jako vždy vydařil, a byli jsme také pořadateli dětského karnevalu. V květnu jsme se zúčastnili oslav sv. Floriána na Hostýně a ve Všechovicích. V sobotu 20. května dopoledne jsme se zúčastnili okrskového kola v Provodovicích, kde jsme v obou kategoriích zvítězili. Do okresního kola postoupily ženy i muži, muži se postupu vzdali ve prospěch druhého družstva (Provodovice), protože jsme u nás poprvé pořádali okresní kolo v požární soutěži. Odpoledne po příjezdu z okrskové soutěže jsme pořádali tradiční kácení máje.

 

V sobotu 10. června u nás proběhlo okresní kolo v PS. V kategorii muži postoupili družstva Olšovce a Špiček, v ženách Hlinsko a Horní Újezd. Okresní kolo v Horním Újezdě bylo, co se týče organizace, velmi kladně hodnoceno – dostali jsme děkovný dopis od okresního sdružení. O kvalitě soutěže v Horním Újezdě svědčí i to, že 9. června 2007 se bude okresní kolo konat opět u nás.

 

V sobotu 22. července jsme pořádali tradiční pohárovou soutěž v požárním útoku za účasti ………………. družstev. Vítězi 23. ročníku se stali muži z ………. a ženy z ……………… Den na to, tedy v neděli 23. července, jsme pořádali I. ročník soutěže v běhu na 100 m s překážkami nazvanou „Záhorská stovka“. Tato soutěž je v naší oblasti neobvyklá. V českém poháru se tento typ soutěže koná pouze na dvou místech – v Ostravě a Moravském Berouně. Zvažujeme tuto soutěž příští rok zařadit do Českého poháru, snad už na spurtanové dráze v Provodovicích.

 

Naše ženy se 19. srpna zúčastnily krajského kola v Prostějově. Naše družstvo se nakonec umístilo na 4. místě. Průběh soutěže byl po každé disciplíně „jako na houpačce“. Vzhledem k tomu, že se našim ženám velmi povedl požární útok, chvíli jsme uvažovali o druhém nebo dokonce prvním místě. Naše družstvo se ale nakonec umístilo na 4. místě

 

Na závěr musím vzpomenou ještě jednu akci, která byla velká svým obsahem i náročností. Na začátku roku 2006 byla pod vedením Mirka Porubského opravena AVIA, opravy se účastnilo naše soutěžní a zásahové družstvo. Práce na autě si vyžádala množství hodin. Stačí říct, že z AVIE zůstal jen rám a všechno ostatní se skládalo znovu. Všem, kteří mají na opravě zásluhy, patří obdiv a poděkování, hlavně bratru Porubskému. Proplacen byl pouze materiál.

 

Tento rok se u nás konalo hodně velkých akcí, a proto bych chtěl těm, kteří se jich aktivně účastnili a pomohli ři organizaci a přípravě, srdečně poděkovat za jejich obětavou práci.

 

Pokud byste měli další připomínky nebo dotazy nejen na pohárové soutěže nebo další aktivity, obraťte se na bratra Perutku.

členové hasičského sboru