ObecHorní Újezd

Výsledek Záhorského derby

Tatran Všechovice B vs. TJ Sokol Soběchleby

Tatran Všechovice B vs. TJ Sokol Soběchleby:

V sobotu 13. května odehrál náš tým další domácí zápas, i když vzhledem k přehozenému podzimnímu zápasu jsme byli vedeni jako hosté. Na pořadu dne bylo 22. kolo, ve kterém jsme v Záhorském derby přivítali poslední Soběchleby a zrodila se povinná výhra. Do ideálu měl náš výkon daleko, na silnější soupeře by to nestačilo. Vytvořili jsme si spoustu vyložených šancí, které jsme nezužitkovali. Skóre mohlo být minimálně na 8 brankách, ne-li více. V druhé půli jsme brankami v 50 a 59 minutě definitivně zápas rozhodli, ale skóre si už dále nevylepšili, naopak jsme Frantovi v bráně pokazili nulu, když jsme si nechali dát v závěru zápasu zbytečnou branku. Hattrick si opět připsal Standa Rakovský, který se tak dostal na 19 branek. Poprvé se v našem dresu představil hráč A týmu Radim Adamčík, který se postavil do středu zálohy s Tomem Mikulíkem. Po této třetí výhře v řadě jsme si upevnili čtvrtou příčku a odskočili soupeřům pod námi, kteří nebodovali již na devět bodů. V dalším zápase nás čeká venkovní zápas, a to v sobotu 20. května, kdy se od 17:00 utkáme v Prosenicích s Radslavicemi B.

Branky:

11 min. Stanislav Rakovský (asist. Tomáš Kocián), 31 min. Stanislav Rakovský (asist. Marek Jakubec), 50 min. Stanislav Rakovský (asist. Filip Burdík), 59 min. Jan Hradil (asist. Filip Burdík)

Naše sestava:

Gólman: František Symerský, stopeři: Jiří Bělík a Marek Jakubec (K), obránci: Filip Rolinc a Martin Walach (69 min. Jiří Losert), záložníci: Filip Burdík, Tomáš Mikulík (55 min. Jan Hradil), Radim Adamčík, Lukáš Tvrdoň (63 min. Jakub Olšák) útočníci: Stanislav Rakovský a Tomáš Kocián (55 min. Michal Horáček-ŽK 70 min.)

Datum vložení: 15. 5. 2023 17:18
Datum poslední aktualizace: 15. 5. 2023 17:19
Autor: TJ Sokol Horní Újezd