ObecHorní Újezd

Výsledek přátelského zápasu

TJ Prusinovice vs. Tatran Všechovice B

TJ Prusinovice vs. Tatran Všechovice B 1:7

Včera, v neděli 19. března odehrál náš tým druhý přátelský zápas v rámci zimní přípravy, a to již na přírodní trávě na hřišti TJ Prusinovice. Zápas navrhli domácí odehrát v netradičním formátu 3 x 30 minut s dvěma přestávkami. Zvítězili jsme vysoko 1:7, ale je zapotřebí dodat, že domácí odehráli zápas se spoustou dorostenců a bylo to znát. My jsme tentokrát měli silnou lavičku s 5 lidmi na střídání, přičemž ještě 4 hráči absentovali. O nadcházejícím víkendu nás čeká poslední příprava, a to zápas s TJ Bynina, den, čas a místo zápasu budou teprve ze strany soupeře upřesněny.

Branky:

7 min. Jan Hradil (asist. Tomáš Mikulík), 43 min. Jan Hradil (asist. Filip Rolinc), 46 min. Filip Burdík (asist. Tomáš Mikulík), 68 min. Marek Jakubec (asist. Jiří Bělík), 76 min. Jiří Bělík (asist. Filip Burdík), 78 min. Petr Vyoral (asist. Filip Burdík), 80 min. Jiří Bělík (asist. Filip Burdík).

Naše sestava:

Gólman: Radim Hradil, stopeři: Michal Nesvadba (Jiří Bělík) a Marek Jakubec, obránci: Petr Čagan (Jiří Losert), Filip Rolinc, záložníci: Filip Burdík, Tomáš Mikulík (Martin Dostál), Jan Hradil, Lukáš Tvrdoň, útok: Tomáš Kocián (Petr Vyoral), Jakub Olšák (Tomáš Vyoral)