ObecHorní Újezd

První jarní mistrák s TJ Sokol Soběchleby

Výsledky a statistiky

26. kolo – první jarní mistrák s TJ Sokol Soběchleby:

V neděli dopoledne zahájil náš tým jarní část sezóny 2021/2022 zápasem v Soběchlebích. Jaro zahájeno vítězně a s pátou nulou v sezóně, přičemž jsme zvolili sestavu na tři útočníky. Celý zápas, ale zejména první půli jsme bojovali s příšerným terénem. Jak prohlásil Martin Hradil – fotbal trpí. I na tomto terénu jsme chtěli kombinovat, z čehož pramenily chyby a domácí hrozili z brejků, naštěstí ale selhávali v zakončení a několikrát nás výborně podržel náš gólman Franta. My v první půli nastřelili pouze dvě břevna. Bylo to o trpělivosti. Zápas jsme zlomili první brankou po střele Standy Rakovského v 58 minutě, která zapadla k pravé tyči domácího gólmana, který překvapivě střelu kontroloval v domnění, že míří mimo tyče.  Zápas byl také ve znamení návratů legend Marka Jakubce a Petra Čagana, kteří se v 65 minutě postarali o druhou branku, když Petr jako útočník nahrával zcela volnému předstoperovi Markovi do středu pokutového území a ten nedal domácímu gólmanovi šanci.

TJ Sokol Soběchleby vs. Tatran Všechovice B 0:2 (poločas 0:0, branky 58 min. S. Rakovský, 65 min. M. Jakubec-asistence Petr Čagan)

Naše sestava:

Gólman: František Symerský, stopeři: Michal Nesvadba a Marek Jakubec, beci: Radomyr Zhydkov a Filip Rolinc, střed zálohy: Stanislav Rakovský (ŽK 78 min.), kraje zálohy: Jakub Olšák (72 min. Martin Mikulík) a Martin Walach, útok: Jiří Bělík (75 min. Tomáš Kocián), Petr Čagan (79 min. Park Yongbong), Jan Hostaša

Do zápasu z lavičky nezasáhli: Radek Skácel st., Lukáš Tvrdoň a Radim Hradil (gólman)

Vedoucí: T. Koryčánek, asistenti: Radek Skácel st., Roman Vašina a Martin Horáček

Kustod: Tomík Kocián

Po této výhře jsme se vyhoupli na třetí místo tabulky s 25 body, ale čtvrté Horní Nětčice s 23 body mají o zápas méně. V neděli 3. dubna si to pak od 15:30 rozdáme na našem hřišti s prvním týmem tabulky Domaželicemi

Datum vložení: 28. 3. 2022 13:19
Datum poslední aktualizace: 28. 3. 2022 15:54
Autor: TJ Sokol Horní Újezd