Obec Horní Újezd
ObecHorní Újezd

Domácí fotbalový zápas

Tatran Všechovice B vs. TJ Sokol Skalička

V sobotu 9. dubna odehrál náš tým třetí jarní kolo, ve kterém jsme na našem hřišti porazili Skaličku těsně 3:2. Naše společné zápasy byly poslední dobou většinou bojovné a bláznivé a nebylo tomu jinak i nyní. Hosté na nás nastoupili a byli lepší, ale my dávali branky. Ve 13 minutě přišel na horní bránu krásný centr Martina Walacha z levé strany a Petr Čagan střelou přímo z voleje nedal gólmanovi šanci, krásná branka. V 19 minutě se prosadil hráč A týmu Radek Skácel mladší, který měl povolen odehrát první poločas. Po přiťuknutí od Kuby Olšáka se uvolnil uvnitř pokutového území a z otočky prostřelil na bližší tyč gólmana hostí. Za dvě minuty jsme kopali standartní situaci z pravé strany. K jejímu rozehrání se postavil Martin Walach a centr z jeho levé kopačky na zadní tyč skončil přímo v síti. Mysleli jsme si, že máme vyhráno, tak jako Domaželice v minulém zápase, ale opak byl pravdou. Uspokojili jsme se a nechali bojovného a odhodlaného soupeře dotáhnout na rozdíl branky ještě v první půli. V druhé půli už jsme si na spodní bránu vytvořili slibné brankové příležitosti, ale ani jedu se nepodařilo proměnit a zápas tak byl otevřený až do konce, i když hostům postupně docházely síly a už nebyli tak nebezpeční jako v první půli. Takže nakonec vydřená a ubojovaná výhra a stále si tak držíme druhou příčku tabulky. V dalším kole nás v neděli čeká neoblíbené hřiště v Dolním Újezdě s béčkem Lipníku n/B.

Statistiky zápasu:

13 min. Petr Čagan (asistence Martin Walach), 19 min. Radek Skácel ml. (asistence Jakub Olšák), 21 min. Martin Walach (bez asistence)

Naše sestava:

Gólman: František Symerský, stopeři: Michal Nesvadba a Marek Jakubec, beci: Jiří Losert a Martin Walach (ŽK 43 min.), střed zálohy: Filip Rolinc (ŽK 34 min.) a Stanislav Rakovský (ŽK 37 min.), kraje zálohy: Jakub Olšák (62 min. Lukáš Tvrdoň), Josef Janek (73 min. Tomáš Kocián), útok: Radek Skácel ml. (46 min. Jiří Bělík), Petr Čagan

Datum vložení: 11. 4. 2022 16:55
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2022 16:56
Autor: TJ Sokol Horní Újezd